Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мнения, оплаквания и препоръки!

Go down 
+3
arninkata
usb
did43to
7 posters
АвторСъобщение
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 7:03 am

ТУк можете да изкажете мнението си за форума, да се оплачете или да препоръчате нещо!
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 10:45 am

Като конструкция, форумът е ОК
Само ако може всичко да е на БГ, щот много трудно се регват хората (поне на мен, ми беше доста сложничко, да се справя с регването :| )
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeПон Май 04, 2009 6:47 am

usb написа:
Като конструкция, форумът е ОК
Само ако може всичко да е на БГ, щот много трудно се регват хората (поне на мен, ми беше доста сложничко, да се справя с регването :| )


За всички бъдещи потрбеители езика е оправен. Ако на вас още ви е на английски жлезте на
Profile/Preferences и там почти най-отдолу има "Board Language" правите го на български , запазвате настройките и сте готови ;)
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 2:40 pm

Форумът е супер, аз съм свикнала с тези на forumotion.com , така че го оценявам с 6/6 lol!
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 3:14 am

Новият банер е... lol!
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 3:19 am

Радвам се че ти харесва sunny sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 4:48 am

Имам въпрос Question Защо не ми излиза Подписа Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 4:56 am

Виж във Профил-> Преференции -> Винаги прилагай подписа ми виж дали има отмекта на "Да", ако няма сложи и ще ти излиза на следващите мнения. А на старите които вече си написала натисни едит на всяко отделно мнение -> под мястото където пишеш съобщението си има "Опции" и там има добави подпис , сложи отметка , натисни прати и си готова ;) Надявам се д аме разбереш! flower
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 5:45 am

did43to написа:
Виж във Профил-> Преференции -> Винаги прилагай подписа ми виж дали има отмекта на "Да", ако няма сложи и ще ти излиза на следващите мнения. А на старите които вече си написала натисни едит на всяко отделно мнение -> под мястото където пишеш съобщението си има "Опции" и там има добави подпис , сложи отметка , натисни прати и си готова ;) Надявам се д аме разбереш! flower

Разбрах те миличка kisskisskisskiss Мерсиииииии!!!!!!!!!! Smile
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 8:57 am

Като видях новия дизайн на форума останах мнооого приятно изненадана .. не че стария не беше хубав ама тозии е повече от прекрасен едно голямоо БРАВО lol!
Върнете се в началото Go down
Julsety
начинаещ
Julsety


Posts : 2
Join date : 11.07.2009
Age : 31
Location : Силистра

Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitimeПон Юли 20, 2009 10:42 am

Не е ли възможно да се включат HTML кодовете и да се махне тази реклама? Иначе форумчето е готино и стилно Smile Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнения, оплаквания и препоръки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, оплаквания и препоръки!   Мнения, оплаквания и препоръки! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнения, оплаквания и препоръки!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Важно! :: Важно!-
Идете на: