Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нагласен ли е вотът в МА?

Go down 
5 posters

Нагласен ли е вотът в МА?
по скоро ДА
Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_lcap100%Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
по скоро НЕ
Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_lcap0%Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
немога да преценя
Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_lcap0%Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
празен глас
Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_lcap0%Нагласен ли е вотът в МА? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 9:50 am

Според мен има нещо гнило, при толкова много фенове на Дарко, просто не е възможно да е бил с по нисък вот от този на Преслава, и за Соня и Вики на елиминациите, бях сигурен че Вики, ще напусне, но уви.... незнам така мисля аз...
Очаквам вашите мнения по темата...
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 1:39 pm

Има нещо гнило. Всичко се нарежда като по сценарий. Може пък и да не е нагласен, но някак си..Абе не е нормално това, което се случва. Мен още ме е яд, че Дарко си тръгна, но не той е причината да мисля, че всичко е нагласено. Смисъл, не съм си вкарала някой филм в главата, само защото са изгонили фаворита ми. Обаче Виктория....това, което ставаше с тази жена не е нормално. То МА се превърна в "Искрено и лично", а уж на хората това не им харесваше. Но за щастие това е форум за Дарко и тук можем да си починем от личните драми.
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 6:37 am

Бих казала не '' по скоро да '' ами напрраво да .. има нещо нагласено неможе таланти като Дарко да си тръгват толкова рано при положение че имат много фенове .. всички се измъкват с това ,че може би феновете на гласуват достатъчно , но не мисля че е така ..определено продуцентите си украсяват вота както им падне
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 2:32 pm

Очевидно е, че да silent Не знаят кога да спрат :x
Върнете се в началото Go down
Deni*
новак
Deni*


Posts : 24
Join date : 28.04.2009
Age : 30

Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 5:33 am

по скоро ДА !!! Как най-добрите Ели и Дарко ще си тръгнат едни от първите .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нагласен ли е вотът в МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нагласен ли е вотът в МА?   Нагласен ли е вотът в МА? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нагласен ли е вотът в МА?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Music Idol :: Иван, Андрей и журито-
Идете на: